صفحه اصلی ثبت اینترنتی درخواست اقامت درخواست لغو رزرو چاپ فرم پذیرش درباره مجتمع امکانات مجتمع تعرفه خدمات انتقادات و پیشنهادات تماس با ما
کد خبر : 9122
اطلاعیه
شروع فعالیت مجتمع

بسمه تعالی

با عنایت به مجوز صادر شده از سوی سازمان سما مبنی بر شروع فعالیت مجتمع با ظرفیت حداکثر 50 درصد به همراه رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های وزارت بهداشت و درمان ، موارد ذیل را به اطلاع کلیه همکاران می رساند :

1.       از تاریخ 1399/03/20 پذیرش مجتمع به صورت هفتگی از طریق سایت samarefahi.ir با ظرفیت حداکثر 50 درصد برای اقامت در سوئیت های مجموعه آغاز می گردد.

2.      به دلیل رعایت دستورالعمل های وزارت بهداشت مبنی بر جلوگیری از تردد در مکان های عمومی، پذیرش فقط در سوئیت ها انجام گرفته و از اسکان در اتاق ها معذوریم.

3.     با توجه به ظرفیت پذیرش حداکثر 50 درصد و به دلیل رعایت پروتکل های وزارت بهداشت، امکان جابجایی شماره سوئیت اینترنتی با شماره سوئیت ردیف قبلی یا بعدی در هنگام پذیرش از سوی مجتمع وجود دارد.

4.     در جهت کاهش تردد های عمومی رعایت در تعداد نفرات مهمان، ساعت ورود و خروج در هنگام پذیرش الزامی بوده که در غیر این صورت از پذیرش مهمانان معذور خواهیم بود.

5.     به همراه داشتن اقلام بهداشتی نظیر ماسک، دستکش، محلول ضدعفونی و همچنین رعایت فاصله گذاری اجتماعی حداقل یک متر در تمامی نقاط مجتمع در مدت زمان اقامت از سوی مهمانان الزامی بوده و در صورت عدم رعایت از پذیرش مهمانان معذور خواهیم بود.

6.      رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی وزارت بهداشت که به صورت نصب بنر و بروشور در مجتمع صورت گرفته از سوی کلیه مهمانان الزامی می باشد.

7.     به منظور کاهش تردد های عمومی، استفاده از سالن ورزشی ممنوع بوده و برای استفاده از وسایل ورزشی محوطه نیز رعایت نکات بهداشتی از سوی مهمانان الزامی می باشد.

 

واحد پذیرش مجتمع رفاهی سما

 

اطلاعیه