صفحه اصلی ثبت اینترنتی درخواست اقامت درخواست لغو رزرو چاپ فرم پذیرش درباره مجتمع امکانات مجتمع تعرفه خدمات انتقادات و پیشنهادات تماس با ما

معرفی مجتمع

مجتمع فرهنگی، آموزشی و رفاهی سازمان سما چالوس تحت نظارت سازمان مرکزی سما وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی از سال 1387 در جهت ارائه خدمات فرهنگی، آموزشی و رفاهی به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، سازمان سما و سایر ادارات و نهادهای کشور فعالیت خود را آغاز نموده که با مساحتی بالغ بر سه هکتار در پنج کیلومتری غرب شهرستان چالوس، شهر هچیرود، منطقه دلگشا و در دامنه رشته کوه سرسبز مدوبن واقع شده است.

امکانات مجتمع

الف فرهنگی و آموزشی: شامل سالن اجتماعات با ظرفیت 250 نفر و سالن همایش با ظرفیت 50 نفر مجهز به سیستم گرمایشی، سرمایشی، سیستم صوت، ویدئو پروژکشن، رستوران با ظرفیت 250 نفر، سایت کامپیوتر با ظرفیت 50 نفر، سیستم اینترنت بی سیم، نمازخانه، سالن ورزشی، وسایل ورزشی پارکی، زمین فوتبال و والیبال.

ب رفاهی: شامل 33 سوئیت پنج تخته مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی با کلیه امکانات رفاهی و 9 خوابگاه پنج تخته مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی با کلیه امکانات رفاهی جهت پذیرایی از میهمانان در تمام سال.

از ویژگی های بارز این مجتمع همجواری با جنگل می باشد که به مهمانان این امکان را می دهد علاوه بر شهرک نمک آبرود از سواحل زیبای دریای خزر، مناطق کوهستانی کلاردشت، دریاچه ولشت، موزه کندلوس، جنگل عباس آباد، برج سلمان شهر، مرداب هسل، سد خاکی آویدر، پارک سیسنگان و ... نیز بازدید نمایند.

زمینه فعالیت مجتمع 

مجتمع در تمام فصول سال ضمن اعلام آمادگی مبنی بر اسکان و پذیرش خانواده های کارکنان دانشگاه، آمادگی خود را جهت برگزاری اردوهای فرهنگی، آموزشی، رفاهی، ورزشی، همایش ها، کنفرانس ها، گردهمایی ها، سمینار ها، دوره های ضمن خدمت کارکنان اعلام می نماید.